Lata doświadczenia, pewna pozycja na rynku, atrakcyjność cenowa, zaufanie partnerów biznesowych i klientów, to właśnie te czynniki, które stawiają nas w korzystnym świetle, jako potencjalnego dystrybutora.
Chcemy jednak czegoś więcej!
Myślimy perspektywicznie, dlatego koncertujemy się na ciągłym procesie samodoskonalenia. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy jesteśmy otwarci na oferty współpracy. Z naszej strony otrzymają Państwo najwyższej klasy produkty renomowanych marek, korzystną ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb oraz profesjonalną obsługę.
Chcesz podjąć współpracę?
Skontaktuj się z nami, w celu otrzymania spersonalizowanej oferty sprzedażowej, wraz z dedykowanym opiekunem.
Czekają na Ciebie korzystne warunki współpracy oraz specjalne rabaty.
Kontakt: mhoszek@wisedistribution.pl

Korzyści z pracy w maskupie

Konkurencyjne ceny

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była konkurencyjna cenowo. Dzięki przynależności do sieci handlowej Polska Grupa Partner, jesteśmy w stanie uzyskać wysokiej jakości produkty za wymiernie niskie koszty.

Doświadczenie

Firma Wise Distribution funkcjonuję na rynku od 14 lat. Zdobyte doświadczenie motywuje nas do ciągłego rozwoju, szukania nowych rozwiązań oraz udoskonalania wdrożonych działań biznesowych.

Szybka realizacja zamówień

W skład naszych zasobów wchodzi rozbudowane zaplecze logistyczne, które gwarantuje szybką obsługę naszych Klientów, skracając proces realizacji zamówienia do niezbędnego minimum.

Budowanie relacji

Na przestrzeni lat budujemy nasze relację w oparciu zasadę wzajemnego szacunku i zaufania. Pozostajemy w stałym kontakcie zarówno z naszymi klientami, jak i partnerami biznesowymi. Fundamentem naszej komunikacji jest zrozumienie ich potrzeb oraz szczerość. Dlatego też możemy pochwalić się zawieraniem długoterminowych współprac.

Transparentność działań

Szczerość to podstawa relacji międzyludzkich, ale też biznesowych. Zdając sobie z tego sprawę opieramy nasze współpracę o uczciwe działania, proponując naszym klientom oraz partnerom biznesowym przejrzyste warunki umowy oraz uczciwą politykę cenową.

Bogata oferta produktowa

Sukcesywnie przez lata, mając na względzie satysfakcje naszych Klientów, rozbudowujemy nasz asortyment o nowe kategorie produktowe. Nasze zasoby liczą aktualnie 10000 produktów topowych marek z branży biurowo- szkolnej.

Profesjonalna obsługa klienta

Chcemy być w stałym kontakcie z naszym Klientami oraz partnerami biznesowymi. Sukcesem naszej komunikacji jest wykwalifikowany zespół, tworzony przez ludzi z pasją oraz głową pełną pomysłów.

Elastyczność

Wise Distribution kieruję się indywidualnym podejściem do Klienta. Dlatego też, jesteśmy elastyczni w kwestii aktualizowania ofert sprzedażowych, tak aby sprostać oczekiwaniom, nawet tych najbardziej wymagających.