Wsparcie e-commerce

Obserwujemy, co aktualnie dzieje się na rynku sprzedaży detalicznej w tym również na rynku artykułów szkolonych i biurowych. Handel nieustanie przenosi się do sieci, rok do roku są to wzrosty o nie mniej jak 15%.

Aby móc zaistnieć w Internecie, koniecznym jest przedstawianie informacji wyczerpujących oraz jednoznacznie rzetelnych. Niestety wiemy, ile czasu i wysiłku kosztuje przygotowanie właściwej bazy PIM (Product Information Managament). Zdajemy sobie również sprawę, iż właściwy PIM pod kątem zdjęć, opisów, specyfikacji, stanów i cen jest warunkiem niezbędnym każdego poprawnie działającego sklepu internetowego.

Dlatego Wise Distribution sp. z o.o. wychodząc naprzeciw Państwu oczekiwaniom jest w stanie przygotować oraz udostępnić Państwu kompletną bazę produktową, którą można wprost zaimportować do Państwa sklepu.

Możliwe jest pobieranie bazy produktowej w formacie XML, CSV oraz XLS. Wystarczy import bazy do Państwa sklepu. internetowego, by cieszyć się gotowym rozwiązaniem.

Pliki XML, CSV, oraz XLS aktualizowane są co 24 godziny i dostępne z poziomu platformy B2B.

Aby mieć dostęp do tych danych należy skontaktować się z nami, a dostęp zostanie Państwu włączony w ciągu 2 dni roboczych.