O firmie

Wise Distribution to firma, która jest obecna na rynku od 2007 roku. Na przestrzeni lat, sukcesywnie dążył do rozwoju, by w przyszłości stać się liderem w branży szkolno-biurowej. Lata ciężkiej pracy, które były skoncentrowane na satysfakcji naszych Klientów, zaowocowały ich zaufaniem oraz silną pozycją na rynku. Obecnie, posiadamy 500 partnerów handlowych i dostawców w skali ogólnopolskiej, które obejmują zarówno prywatne firmy, sklepy Internetowe,  jak i instytucje państwowe czy placówki szkolne. Obsługiwane są one przez dwa oddziały mieszczące się na terenie Katowic oraz Łodzi. Z magazynem centralnym znajdującym się w Nadarzynie, położonym niespełna 25 km od Warszawy.

Rozwój

Rozwój – to czynnik, który napędza nas do działania i sprawia, że oferowane przez nas usługi są nie tylko na wyższym poziomie, ale prowadzą do rozbudowy naszej oferty produktowej o kolejne kategorie. Na ten moment, nasz asortyment liczy 10 tysięcy produktów renomowanych producentów i dostawców, takich jak: Pilot, Strigo, Oxford, Esselte, Stabilio, Hamelin oraz wiele innych. Dodatkowo możemy się pochwalić wyłącznością dystrybucji niektórych produktów marki Kodak oraz wyłącznością dystrybucji marki Deli na terenie Polski.

Konkurencyjność

Konkurencyjność to coś, co wyróżnia nas na rynku. Firma posiada szeroką gamę asortymentu, ale też konkurencyjne ceny. Działalność firmy Wise Distribution, nie byłaby możliwa, gdyby nie zaufanie i satysfakcja naszych Klientów.  Dlatego też w trosce o atrakcyjność oferowanych produktów, a zwłaszcza ich cen, zostaliśmy zrzeszeni z siecią handlową Polskiej Grupy Partner. Co pozwoliło nam na stworzenie oferty opartej o wysoką jakość za niską cenę

Profesjonalizm

Nieustanna chęć podnoszenia jakości naszych usług sprawia, że kładziemy szczególny nacisk na profesjonalną obsługę klienta, która skupia się na jego potrzebach oraz oczekiwaniach. Dlatego, jesteśmy w stałym kontakcie z obsługiwanymi oraz potencjalnymi kontrahentami. Wykazujemy też elastyczne podejście do aktualizowania oferty sprzedażowej, wynikające z indywidualnego podejścia do naszych konsumentów. Co ważne, priorytetem dla nas jest sprawna realizacja zamówień. Dokładamy wszelkich starań, aby skrócić proces realizacji zamówienia do niezbędnego minimum. To wszystko sprawia, że możemy poszczycić się zawieraniem długoterminowych współprac, opartych na wzajemnym zaufaniu i zadowoleniu.